usługi

Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa – to rodzaj fotografii, który jest mi szczególnie bliski. Może dlatego, ze jako podwójna mama dobrze znam ten stan i towarzyszące mu emocje i uczucia…? Między innymi dzięki temu, decydując się na sesję ciążową ze mną, możesz być pewna, że spotkasz się ze zrozumieniem i odpowiednim podejściem, a także luźną, wesołą atmosferą.

Sesja ciążowa

Profesjonalna sesja ciążowa to piękna pamiątka! Zdjęcia wykonane przez fotografa z doświadczeniem w fotografii ciążowej, mającego odpowiednie podejście do modelki, na pewno będą cudowną pamiątką z okresu ciąży, a Ty będziesz wyglądała na nich pięknie i kobieco.

Sesję ciążową najlepiej wykonać od  szóstego do ósmego miesiąca ciąży, ale wszystko zależy od przyszłej mamy, jej samopoczucia, a także tego, czy brzuszek jest wystarczająco widoczny. Sesja ciążowa może się oczywiście odbyć na dowolnym etapie ciąży, bo u wielu kobiet brzuszek uwydatnia się wcześniej. Z doświadczenia w fotografii ciążowej jednak wiem, że nie warto czekać do ostatniej chwili i umawiać się na sesję pod koniec ciąży ponieważ może się również okazać, że maluszek zdecyduje się przyjść na świat nieco wcześniej. To kolejny argument, aby nie odkładać sesji ciążowej na ostatni miesiąc.

Fotografia ciążowa

Do fotografii ciążowej najlepiej sprawdza się wykorzystanie naturalnego otoczenia, jak na przykład nasz własny dom, pokój dla dziecka, czy też podwórze. Bez wątpienia odpowiednie będą miejsca kojarzące się nam z odpoczynkiem i relaksem w rodzinnym gronie. Istotnym szczegółem, na który należy zwrócić uwagę, jest obecność na planie nieproszonych gości. W miejscach takich jak park, lokalne punkty krajobrazowe czy plener, koniecznym jest dobranie odpowiedniej godziny. Dzięki temu nasze zdjęcia będą skupione tylko i wyłącznie na pięknie uchwyconej chwili, aby została z nami na przyszłość jako źródło miłych wspomnień.

Zazwyczaj sesje zdjęciowe w ciąży trwają około 2 godzin i wykonuje je w studio, ale możemy także umówić się na sesję fotograficzną w plenerze lub w Waszym domu.

Zapraszam! 🙂

 

Fotografia ciążowa Sesja ciążowa