usługi

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna jest sztuką, a inspiracją jest Wasza miłość. Dzień Waszego ślubu będzie jednym z najpiękniejszych w waszym życiu. Wasze serca pełne miłości będą bić szybciej niż zwykle, patrząc sobie w oczy powiecie  sakramentalne TAK. Na pewno zależy Wam aby do tych pięknych chwil Waszego ślubu można było  powrócić po latach. Dlatego ważne jest aby Wasze fotografie ślubne były niepowtarzalne, wyrażały Wasze emocje, a przede wszystkim aby miały styl i charakter. Fotografując Was i Waszych najbliższych postaram się zatrzymać chwile i uwiecznić panującą atmosferę. 

Fotografia ślubna z pomysłem

Jako fotograf ślubny unikam ustawiania ludzi, choć oczywiście zdjęcia grupowe, klasyczne zdjęcia z rodzicami czy świadkami wymagają tego i nie należy z tego rezygnować. Fotografia ślubna skupia się na uchwyceniu momentów, które wyrażają prawdziwe emocje. Zarysowane na twarzach uśmiechy, spływające po policzkach łzy szczęścia – to wyrazy wielkich emocji jakie w dniu Waszego ślubu będą Wam i Waszym najbliższym towarzyszyć.  Spojrzenia, gesty, śmiech, szeptanie do ucha, taneczne szaleństwa – to sytuacje, na które jestem wrażliwa. Postaram się te wszystkie chwile uwiecznić na zdjęciach, abyście po latach mogli do nich powrócić i wspominając  przeżywać na nowo.

Profesjonalny fotograf na ślub

W branży fotografii ślubnej nie ma miejsca na pomyłki, duże doświadczenie wysoki standard i profesjonalizm to bardzo cenne cechy fotografa ślubnego, dające Wam gwarancję, że Wasze oczekiwania zostaną spełnione i będziecie mogli być dumni ze swoich zdjęć ślubnych. Bardzo ważne na spotkaniu z fotografem jest to, żebyście fotografowi przedstawili swoje oczekiwania co do zdjęć. Jest dla mnie bardzo ważne, żeby wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i oczywiście w miarę możliwości je spełnić. Należy pamiętać, że każdy z fotografów ma swój styl i nie zawsze uda się zrobić takie zdjęcia jak widzieliście u kogoś innego na ślubie. 

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio z ulubionymi fotografiami ślubnymi.

Fotografia ślubna ŻyrardówFotograf ślubny